Esmaseks raviks on nägemise korrektsioon prillidega. Kuna haigus on tugevalt progresseeruva iseloomuga, siis ei anna teatud haiguse staadiumis prillidega korrektsioon enam tulemusi. Sarvkesta pind on muutunud väga ebaühtlaseks.
Teiseks võimaluseks on korrektsioon kõvade (harva ka pehmete e hüdrofiilsete) kontaktläätsedega. Kõvade läätsede ja ebaühtlase sarvkesta vahe täidab pisarvedelik, millega saavutatakse kontaktläätse pinnal regulaarne korrektsioon. Juhul kui sarvkest on välja veninud väga õhukeseks, on vajalik kirurgiliselt teostada doonorsarvkesta transplantatsioon (keratoplastika).
Kõige uuemaks ravimeetodiks on aga Crosslinking ehk silma sarvestka kollageeni vitamiinne sildamine riboflaviiniga (B2 vitamiin tootjatähisega C3-R). Eesmärgiks on tugevdada kollageenkiudude siduseid sarvkestas ultraviolet kiirguse (UVA 365 nm) ja riboflaviini (Vitamiin B2) fotosensitiivse agendi abil.
Lisaks sarvkesta tugevdamisele on võimalik eelnevalt korrigeerida juba sarvkesta kuju muutusest tulenenud nägemishäiret. Selle protseduuri nimi on sarvkesta kombineeritud korrigeerimine LASER+CCL. Protseduur kujutab endast sarvkesta pinna korrigeerimist eksimeerlaseriga, mille järgselt teostatakse koheselt B2 vitamiinne sildamine.